Agenda

Erdizka Lauetan

2013-09-06 iluntzean Baranbio Auzoko Plaza Baranbio-Amurrio

Lotura erlazionatuak

Musika Folk dantza errazak ikasi eta dantzatzeko
Itzuli

Bidali zure hitzordua
Kontzertua







Nork bidaltzen du

Bidali kaptxa

Bai, ezagutzen dut datu erabilpen politika eta onartu.

Jaso gure buletina
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
    • Mishima - BERTAN BEHERA!
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Bon Scott Revival Show
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 7
    • Neuman + Lucia Scansetti
      20:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Nikki Hill
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 8
    • Albert Pla eta Diego Cortés
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Lizzy Borden + Blast Wave
      19:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 9
  • 10
    • Pako Aristiren ‘Euskararen Isobarak’ liburuaren aurkezpena
      00:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 11
    • Petti
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 12
  • 13
    • The Mastersons
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • 'Dakiguna erakutsiko dizugu’, Ainhoa Güemes eta Idurre Eskisabel
      19:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 14
    • Sôber + Contrabanda
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Muchachito Bombo Infierno
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Tristan Crowley
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 15
    • Quique Gonzalez y Lapido
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Momo
      22:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • TXAPA IRRATIA 30 urte :THE POTES
      18:00 bergara - gaztetxian
  • 16
  • 17
    • Laetitia Sadier
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 18
  • 19
    • Zine txokoa: 'Sukalde kontuak'
      11:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 20
    • Aurora & The Betrayers
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 21
    • Pendentif + Fenster + Bakelite (Bilboloop)
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Raul Cimas eta Julian Lopez
      21:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 22
    • Say Yes Dog + We Were Evergreen + Unclose (Bilboloop)
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Benditos Bohemios Tributo Gaua
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 23
    • Giuda
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 24
    • Alasdair Fraser & Natalie Haass
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 25
    • Udagoieneko Ostera: Napoka Iria musika solasaldia
      11:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 26
    • Stiff Little Fingers
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 27
    • Pere Ubu
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • The Buttshakers
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 28
    • Masters of Rock Tribute Fest
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • John Garcia + Komatsu + Steak
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Skakeitan + Itziarren Semeak
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 29
    • Dorian + Shinova
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Ivan Ferreiro
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 30
    • TXAPA IRRATIA 30 urte :AITOR ESCOBAR
      19:00 bergara - gaztetxian

Blogak