Agenda

Erdizka Lauetan

2013-09-06 iluntzean Baranbio Auzoko Plaza Baranbio-Amurrio

Lotura erlazionatuak

Musika Folk dantza errazak ikasi eta dantzatzeko
Itzuli

Bidali zure hitzordua
Kontzertua







Nork bidaltzen du

Bidali kaptxa

Bai, ezagutzen dut datu erabilpen politika eta onartu.

Jaso gure buletina
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Bored Nothing
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 2
    • Sam Roberts Band
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 3
    • Zumba gaua
      22:30 Donostia - DOKA kafe antzokia
    • Cockney Rejects + BC Bombs + Radiocrimen
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Elephant Stone
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 4
    • Erdizka Lauetan
      iluntzean Oñati - Herriko Plaza
    • LA M.O.D.A.
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Iron What?
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 5
    • Euskadi-Cubaren 25. urteurrenaren jaialdia
      17:45 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 6
    • Peter Broderick + Inun
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 7
  • 8
  • 9
    • ‘Erre que erre’, Kemen Antzerki Taldea
      19:00 Donostia - Larratxo K.E.
    • Eskean Kristö
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 10
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • León Benavente + Señores
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Left Lane Cruiser + Yesterday & Today
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 11
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • The Buzz Lovers + Rock Kan Broom
      20:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • 'Pankreas', Tartean Teatroa
      20:00 Donostia - Antzoki Zaharra
  • 12
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • Vargas Blues Band & Dani Wilde
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 13
  • 14
    • Erdizka Lauetan
      eguerditik aurrera Aretxabaleta - Herriko Plaza (euria egitekotan Frontoian)
  • 15
    • Saint Vitus + Orange Goblin
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • 'Atalak XXII', Dantzaz Konpainia
      21:00 Donostia - Victoria Eugenia Antzokia
  • 16
    • Crocodiles
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 17
    • The Dictators NYC + The Hammers Killers
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 18
    • Vomito + Manolo Kabezabolo
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Barbara Mason
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 19
    • Dantzan Bilaka 2014
      19:30 Donostia - Gazteszena
  • 20
  • 21
  • 22
    • Flying Over
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 23
    • Letz Zep
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 24
    • Jazpana Fest 2014
      zehaztu gabe Beasain - Berneoedeko parkina
    • Los Bracco
      21:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Dead Bronco + Moonshine Wagon + DJ Nash
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 25
    • Jazpana Fest 2014
      zehaztu gabe Beasain - Bernedoeneako parkina
    • Darkness By Oath + Ankhar
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Letz Zep
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 26
    • Allah-Las
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • ‘Salto’, Metrokoadroka & J.B. Pedradas
      19:30 Donostia - Imanol Larzabal
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
    • Albert Pla & Diego Cortés
      22:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Masters Of Rock Festival
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia

Blogak