Jaso gure buletina
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Bored Nothing
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 2
    • Sam Roberts Band
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 3
    • Zumba gaua
      22:30 Donostia - DOKA kafe antzokia
    • Cockney Rejects + BC Bombs + Radiocrimen
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Elephant Stone
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 4
    • Erdizka Lauetan
      iluntzean Oñati - Herriko Plaza
    • LA M.O.D.A.
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Iron What?
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 5
    • Euskadi-Cubaren 25. urteurrenaren jaialdia
      17:45 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 6
    • Peter Broderick + Inun
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 7
  • 8
  • 9
    • ‘Erre que erre’, Kemen Antzerki Taldea
      19:00 Donostia - Larratxo K.E.
    • Eskean Kristö
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 10
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • León Benavente + Señores
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Left Lane Cruiser + Yesterday & Today
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 11
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • The Buzz Lovers + Rock Kan Broom
      20:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • 'Pankreas', Tartean Teatroa
      20:00 Donostia - Antzoki Zaharra
  • 12
    • Mangamore 2014
      egun osoa zehar Amorebieta-Etxano -
    • Vargas Blues Band & Dani Wilde
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 13
  • 14
    • Erdizka Lauetan
      eguerditik aurrera Aretxabaleta - Herriko Plaza (euria egitekotan Frontoian)
  • 15
    • Saint Vitus + Orange Goblin
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • 'Atalak XXII', Dantzaz Konpainia
      21:00 Donostia - Victoria Eugenia Antzokia
  • 16
    • Crocodiles
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 17
    • The Dictators NYC + The Hammers Killers
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 18
    • Vomito + Manolo Kabezabolo
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Barbara Mason
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 19
    • Dantzan Bilaka 2014
      19:30 Donostia - Gazteszena
  • 20
  • 21
  • 22
    • Flying Over
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 23
    • Letz Zep
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 24
    • Jazpana Fest 2014
      zehaztu gabe Beasain - Berneoedeko parkina
    • Los Bracco
      21:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Dead Bronco + Moonshine Wagon + DJ Nash
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 25
    • Jazpana Fest 2014
      zehaztu gabe Beasain - Bernedoeneako parkina
    • Darkness By Oath + Ankhar
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Letz Zep
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 26
    • Allah-Las
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • ‘Salto’, Metrokoadroka & J.B. Pedradas
      19:30 Donostia - Imanol Larzabal
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
    • Albert Pla & Diego Cortés
      22:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Masters Of Rock Festival
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia

Blogak