Jaso gure buletina
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
    • Mishima - BERTAN BEHERA!
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Bon Scott Revival Show
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 7
    • Neuman + Lucia Scansetti
      20:00 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
    • Nikki Hill
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 8
    • Albert Pla eta Diego Cortés
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Lizzy Borden + Blast Wave
      19:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 9
  • 10
    • Pako Aristiren ‘Euskararen Isobarak’ liburuaren aurkezpena
      00:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 11
    • Petti
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 12
  • 13
    • The Mastersons
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • 'Dakiguna erakutsiko dizugu’, Ainhoa Güemes eta Idurre Eskisabel
      19:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 14
    • Sôber + Contrabanda
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Muchachito Bombo Infierno
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Tristan Crowley
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 15
    • Quique Gonzalez y Lapido
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Momo
      22:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • TXAPA IRRATIA 30 urte :THE POTES
      18:00 bergara - gaztetxian
  • 16
  • 17
    • Laetitia Sadier
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 18
  • 19
    • Zine txokoa: 'Sukalde kontuak'
      11:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 20
    • Aurora & The Betrayers
      21:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
  • 21
    • Pendentif + Fenster + Bakelite (Bilboloop)
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Raul Cimas eta Julian Lopez
      21:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 22
    • Say Yes Dog + We Were Evergreen + Unclose (Bilboloop)
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Benditos Bohemios Tributo Gaua
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 23
    • Giuda
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 24
    • Alasdair Fraser & Natalie Haass
      20:30 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 25
    • Udagoieneko Ostera: Napoka Iria musika solasaldia
      11:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 26
    • Stiff Little Fingers
      21:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 27
    • Pere Ubu
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • The Buttshakers
      20:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 28
    • Masters of Rock Tribute Fest
      20:30 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • John Garcia + Komatsu + Steak
      21:30 Bilbo - Kafe Antzokia
    • Skakeitan + Itziarren Semeak
      20:30 Donostia - DOKA Kafe Antzokia
  • 29
    • Dorian + Shinova
      21:00 Gasteiz - Jimmy Jazz
    • Ivan Ferreiro
      22:00 Bilbo - Kafe Antzokia
  • 30
    • TXAPA IRRATIA 30 urte :AITOR ESCOBAR
      19:00 bergara - gaztetxian

Blogak